خرید Alvey Chain | فروش ارز دیجیتال آلوی چین | قیمت لحظه‌ای WALV

آلوی چین

WALV - Alvey Chain
0.03431تتر
2.667%

قیمت خرید آلوی چین

قیمت فروش آلوی چین

1,787.551تومان
1,770.396تومان
(5,107)

حجم معاملات آلوی چین

7,360,366,143تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,836.525تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,768.274تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلوی چین

WALV با نماد WALV یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید آلوی چین

ارز دیجیتال آلوی چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلوی چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلوی چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلوی چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلوی چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلوی چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلوی چین

فروش آلوی چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلوی چین، مقدار آلوی چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلوی چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلوی چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلوی چین

خرید و فروش آلوی چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلوی چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلوی چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلوی چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلوی چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلوی چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلوی چین

برای ذخیره آلوی چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلوی چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلوی چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلوی چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلوی چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلوی چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلوی چین

قیمت آلوی چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلوی چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلوی چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلوی چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلوی چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلوی چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلوی چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023