خرید فن توکن آلپاین - فروش ارز هواداری ALPINE - قیمت آلپاین

آلپاین فرمول یک فن توکن

ALPINE - Alpine F1 Team Fan Token
1.8213تتر
0.02%

قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن

104,360تومان
(27,995)

حجم معاملات آلپاین فرمول یک فن توکن

976,878,992تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
106,314تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
103,013تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلپاین فرمول یک فن توکن

آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) یک توکن هواداری BEP-20 است که برای ایجاد انقلابی در تجربه هواداران برای همه حامیان تیم BWT Alpine F1 طراحی شده است. این توکن به طرفداران این تیم اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، کلکسیون‌های دیجیتالی را شکار کنند، NFT بخرند و از ویژگی‌های مبتنی بر بازی که با پاداش‌های طرفداران یا تجربیات عالی گره خورده‌اند، لذت ببرند.

توکن هواداری تیم فرمول یک آلپاین ALPINE

فن توکن تیم فرمول یک آلپاین، اولین توکن هواداری برای یک تیم فرمول یک است که توسط صرافی بایننس ایجاد شده است. این فن توکن با نماد ALPINE در بازار معامله می‌شود. پس از اینکه صرافی بایننس توکن هواداری تیم لاتزیو LAZIO را لانچ کرد، توکن ALPINE به هوادارن تیم فرمول یک آلپاین اجازه می‌دهد تا با تیم خود ارتباط بیشتری داشته باشند و هواداری خود را نشان دهند. صرافی بایننس به هواداران وعده داده است که این توکن، تجربه آنها را نسبت به تیم خود تغییر خواهد داد به آنها اجازه می‌دهد که:

 

  • در نظرسنجی‌های مربوط به تیم شرکت کنند.
  • کالکشن‌های دیجیتالی را از آن خود کنند و NFT های مربوط به تیم خود را بخرند.
  • تجربیات جذابی را برای طرفداران فراهم کند و برای مشارکتشان به آنها پاداش دهد.

 

عرضه کل توکن ALPINE به تعداد 40 میلیون عدد است. چهار میلیون از این توکن‌ها که حدود 10 درصد از کل عرضه می‌باشد به صرافی بایننس اختصاص یافته است. بقیه توکن‌های آلپاین ALPINE به شکل زیر است:

 

  • فروش در لانچ پد: 10 درصد
  • توکن‌هایی که به تیم اختصاص می‌یابند: 18 درصد
  • توکن‌هایی که برای عضویت داده می‌شوند: 15 درصد از کل عرضه
  • صندوق سرمایه‌گذاری کاربران: 35 درصد
  • صندوق سرمایه‌‌گذاری توسعه‌دهندگان: 22 درصد

 

تاریخچه قیمت توکن هواداری آلپاین ALPINE

 

توکن هواداری آلپاین، یک توکن با استاندارد BEP-20 روی اسمارت چین بایننس است. این توکن هواداری با قیمت 5 دلاری در ماه فوریه سال 2022 وارد بازار شد و پس از سقوط تا قیمت2.37 دلار، رشدی شارپ کرد و به بالاترین قیمت خود در ماه مارس سال 2022 و در قیمت 8.8 دلار رسید. توکن هواداری آلپاین در ماه می سال 2022، کف قیمتی خود را در 1.41 دلار تجربه کرد.

خرید آلپاین فرمول یک فن توکن

ارز دیجیتال آلپاین فرمول یک فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلپاین فرمول یک فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلپاین فرمول یک فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلپاین فرمول یک فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلپاین فرمول یک فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلپاین فرمول یک فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلپاین فرمول یک فن توکن

فروش آلپاین فرمول یک فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلپاین فرمول یک فن توکن، مقدار آلپاین فرمول یک فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلپاین فرمول یک فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلپاین فرمول یک فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلپاین فرمول یک فن توکن

خرید و فروش آلپاین فرمول یک فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلپاین فرمول یک فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلپاین فرمول یک فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلپاین فرمول یک فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلپاین فرمول یک فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلپاین فرمول یک فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلپاین فرمول یک فن توکن

برای ذخیره آلپاین فرمول یک فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلپاین فرمول یک فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلپاین فرمول یک فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلپاین فرمول یک فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلپاین فرمول یک فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلپاین فرمول یک فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن

قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلپاین فرمول یک فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلپاین فرمول یک فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلپاین فرمول یک فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) بخرید.

زمان دریافت آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت آلپاین فرمول یک فن توکن (ALPINE) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

رمز ارزهای مشابه آلپاین فرمول یک فن توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آلپاین فرمول یک فن توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023