خرید آلفا کوارک AQT | فروش ارز دیجیتال Alpha Quark به همراه قیمت لحظه‌ای

آلفا کوارک

AQT - Alpha Quark
1.6546تتر
3.01%

قیمت آلفا کوارک

97,621تومان
(20,812)

حجم معاملات آلفا کوارک

1,601,998,858تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
129,782تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
86,606تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آلفا کوارک

ارز دیجیتال آلفا کوارک یک ‍پروژه بلاک چینی است که در حوزه مالکیت معنوی، توکن‌های غیر مثلی یا NFT و متاورس فعالیت می‌کند. پلتفرم Alpha Quark سرویس جدیدی را ایجاد کرده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن NFT های باارزشی که به حق کپی رایت آثار موسیقی، کپی رایت آثار سینمایی و ... مربوط‌اند را مینت، تبلیغ و ترید کنند. در این بازار جدید، کاربران به دارایی‌های دیجیتالی باارزش دسترسی خواهند داشت و می‌توانند این حقوق را به صورت توکن‌های غیرمثلی روی بلاک چین معامله کنند. تکنولوژی بلاک چین به این دارایی‌ها امکان می‌دهد تا به صورتی کاملا شفاف در اختیار عموم افراد قرار بگیرند و مالکین آنها نسبت به دارایی خود مطمئن باشند. علاوه بر این، اکوسیستم Alpha Quark یک تجربه متاورسی جذاب را برای کاربران خود فراهم می‌کند که در آن توکن بومی این پلتفرم که با نام AQT در بازار معامله می‌شود بتواند به عنوان توکن کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. این توکن در پایان سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۰.۸۵ دلار بوده است. ارز دیجیتال Alpha Quark دارای سقف عرضه است و تنها ۳۰ میلیون توکن Alpha Quark وارد بازار خواهد شد.

خرید آلفا کوارک

ارز دیجیتال آلفا کوارک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آلفا کوارک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آلفا کوارک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آلفا کوارک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آلفا کوارک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آلفا کوارک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آلفا کوارک

فروش آلفا کوارک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آلفا کوارک، مقدار آلفا کوارک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آلفا کوارک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آلفا کوارک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آلفا کوارک

خرید و فروش آلفا کوارک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آلفا کوارک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آلفا کوارک به تتر، نیاز نیست که ابتدا آلفا کوارک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آلفا کوارک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آلفا کوارک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آلفا کوارک

برای ذخیره آلفا کوارک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آلفا کوارک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آلفا کوارک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آلفا کوارک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آلفا کوارک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آلفا کوارک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آلفا کوارک

قیمت آلفا کوارک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آلفا کوارک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آلفا کوارک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آلفا کوارک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آلفا کوارک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آلفا کوارک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آلفا کوارک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023