خرید ای آی دوج استلار AIDOGEXLM | فروش ارز دیجیتال AIDOGEXLM به همراه قیمت لحظه‌ای

ای آی دوج استلار

AIDOGEXLM - AIDOGE Stellar
0.00001تتر
10.02%

قیمت ای آی دوج استلار

0.570479تومان
(18,969)

حجم معاملات ای آی دوج استلار

2,844,209تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.634024تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.567499تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی دوج استلار

ای آی دوج استلار با نماد AIDOGEEXLM یک میم کوین روی شبکه استلار است. صد درصد از توکن‌های این میم کوین متعلق به جامعه می‌باشد و با نگهداری این توکن‌ها، هولدرها جوایز روزانه و ایردراپ هفتگی دریافت می‌کنند. ای آی دوج هر هفته ۱ درصد را می‌سوزاند و این تا ۳۰ هفته ادامه خواهد یافت، تا جایی که سی درصد از کل توکن‌ها سوزانده شوند. ای آی دوج استلار از ای آی دوج آربیتروم الهام گرفته است.

خرید ای آی دوج استلار

ارز دیجیتال ای آی دوج استلار یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی دوج استلار به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی دوج استلار خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی دوج استلار در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی دوج استلار خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی دوج استلار خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی دوج استلار

فروش ای آی دوج استلار در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی دوج استلار، مقدار ای آی دوج استلار مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی دوج استلار در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی دوج استلار در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی دوج استلار

خرید و فروش ای آی دوج استلار در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی دوج استلار خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی دوج استلار به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی دوج استلار خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی دوج استلار خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی دوج استلار بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی دوج استلار

برای ذخیره ای آی دوج استلار، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی دوج استلار شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی دوج استلار مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی دوج استلار است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی دوج استلار نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی دوج استلار خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی دوج استلار

قیمت ای آی دوج استلار در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی دوج استلار تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی دوج استلار، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی دوج استلار قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی دوج استلار و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی دوج استلار را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی دوج استلار را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023