خرید ارز دیجیتال Ai Coinova | فروش ارز دیجیتال کوینوا | قیمت لحظه‌ای AICN

ای آی کوینوا

AICN - Ai Coinova
0.00057تتر
13.546%

قیمت ای آی کوینوا

33.915تومان
(6,080)

حجم معاملات ای آی کوینوا

268,503,217تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
130.424تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29.75تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای آی کوینوا

کوینوا یک اکوسیستم پیچیده و چندبعدی در حوزه بلاکچین است که فراتر از یک ارز دیجیتال ساده عمل می‌کند. این پلتفرم بر سه اصل اساسی تمرکززدایی، امنیت و نوآوری استوار است. تمرکززدایی به معنای کاهش نیاز به واسطه‌ها و مراکز قدرت متمرکز است، که در نتیجه به افزایش شفافیت و کاهش هزینه‌ها منجر می‌شود. امنیت در Coinova از اهمیت بسزایی برخوردار است و این پلتفرم با استفاده از فناوری‌های پیشرفته بلاکچین، امنیت داده‌ها و تراکنش‌های کاربران را تضمین می‌کند. در کنار این موارد، نوآوری نیز یکی دیگر از محورهای اصلی کوینوا است. این بدان معناست که Coinova در پی ایجاد و ارائه راه‌حل‌ها و خدمات جدید در حوزه ارزهای دیجیتال است تا نیازهای متغیر کاربران و بازار را برآورده سازد. همچنین، Coinova بر توانمندسازی کاربران خود تمرکز دارد، به این معنی که فراهم می‌کند ابزارها و دانش لازم را برای درک بهتر و استفاده موثرتر از دنیای ارزهای دیجیتال، که می‌تواند بسیار پیچیده و دائما در حال تغییر باشد.

خرید ای آی کوینوا

ارز دیجیتال ای آی کوینوا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای آی کوینوا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای آی کوینوا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای آی کوینوا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای آی کوینوا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای آی کوینوا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای آی کوینوا

فروش ای آی کوینوا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای آی کوینوا، مقدار ای آی کوینوا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای آی کوینوا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای آی کوینوا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای آی کوینوا

خرید و فروش ای آی کوینوا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای آی کوینوا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای آی کوینوا به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای آی کوینوا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای آی کوینوا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای آی کوینوا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای آی کوینوا

برای ذخیره ای آی کوینوا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای آی کوینوا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای آی کوینوا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای آی کوینوا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای آی کوینوا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای آی کوینوا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای آی کوینوا

قیمت ای آی کوینوا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای آی کوینوا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای آی کوینوا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای آی کوینوا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای آی کوینوا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای آی کوینوا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای آی کوینوا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ای آی کوینوا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ای آی کوینوا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023