خرید ADEX ADEX | فروش ارز دیجیتال ADEX به همراه قیمت لحظه‌ای

آدا دکس تولز

ADEX - Adadex Tools
0تتر
329.85%

قیمت آدا دکس تولز

0.001668تومان
(17,135)

حجم معاملات آدا دکس تولز

14,491,219تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001951تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000371تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آدا دکس تولز

ADEX با نماد ADEX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است.

خرید آدا دکس تولز

ارز دیجیتال آدا دکس تولز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آدا دکس تولز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آدا دکس تولز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آدا دکس تولز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آدا دکس تولز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آدا دکس تولز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آدا دکس تولز

فروش آدا دکس تولز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آدا دکس تولز، مقدار آدا دکس تولز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آدا دکس تولز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آدا دکس تولز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آدا دکس تولز

خرید و فروش آدا دکس تولز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آدا دکس تولز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آدا دکس تولز به تتر، نیاز نیست که ابتدا آدا دکس تولز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آدا دکس تولز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آدا دکس تولز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آدا دکس تولز

برای ذخیره آدا دکس تولز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آدا دکس تولز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آدا دکس تولز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آدا دکس تولز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آدا دکس تولز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آدا دکس تولز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آدا دکس تولز

قیمت آدا دکس تولز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آدا دکس تولز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آدا دکس تولز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آدا دکس تولز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آدا دکس تولز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آدا دکس تولز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آدا دکس تولز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023