خرید ارز دیجیتال اکوایر فای | فروش ارز دیجیتال Acquire.Fi | قیمت لحظه‌ای ACQ

اکوایر فای

ACQ - Acquire Fi
0.014436تتر
9.139%

قیمت اکوایر فای

799.7544تومان
(5,163)

حجم معاملات اکوایر فای

3,971,804,809تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
958.42تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
742.36تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اکوایر فای

در دنیای سرمایه‌گذاری بعضی از شرکت‌ها اقدام به خرید و یا ادغام شرکت‌های دیگر می‌کنند. به این فرایند «ادغام و اکتساب» گفته می‌شود و شرکت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند از این طریق در سود شرکت‌های دیگر شریک شوند و یا آنها را به طور کلی از آن خود کنند. این امکان بیشتر برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ فراهم است و افراد عادی و سرمایه‌گذاران خرد نمی‌توانند از این موقعیت‌ها برخوردار شوند. اما پلتفرم اکوایر فای یک پلتفرم سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز است که این امکان را برای سرمایه‌گذاران خرد نیز به وجود آورده است تا بتوانند در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنند و در سود آنها شریک باشند. پلتفرم Acquire.Fi دارای توکن اختصاصی خود است که با نماد ACQ در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. 

خرید اکوایر فای

ارز دیجیتال اکوایر فای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اکوایر فای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اکوایر فای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اکوایر فای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اکوایر فای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اکوایر فای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اکوایر فای

فروش اکوایر فای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اکوایر فای، مقدار اکوایر فای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اکوایر فای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اکوایر فای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اکوایر فای

خرید و فروش اکوایر فای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اکوایر فای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اکوایر فای به تتر، نیاز نیست که ابتدا اکوایر فای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اکوایر فای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اکوایر فای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اکوایر فای

برای ذخیره اکوایر فای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اکوایر فای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اکوایر فای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اکوایر فای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اکوایر فای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اکوایر فای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اکوایر فای

قیمت اکوایر فای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اکوایر فای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اکوایر فای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اکوایر فای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اکوایر فای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اکوایر فای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اکوایر فای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اکوایر فای

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اکوایر فای دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023