خرید ارز دیجیتال Aavegotchi FUD | فروش ارز دییجیتال فاد | قیمت لحظه‌ای FUD

آواگوچی فاد

FUD - Aavegotchi FUD
10.65تتر
0%

قیمت آواگوچی فاد

610,245تومان
(14,210)

حجم معاملات آواگوچی فاد

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
610,245تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
610,245تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آواگوچی فاد

آواگوچی فاد یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. این ارز دیجیتال روی بلاک چین پالیگان قرار دارد. پالیگان یا متیک یکی از راهکارهای لایه دوم برای ارز دیجیتال اتریوم است. به این معنی که هم سرعت تراکنش‌های اتریوم را افزایش می‌دهد و هم باعث کاهش قیمت تراکنش های آن می‌شود. ارز دیجیتال آواگوچی فاد با نماد FUD در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای سقف عرضه است. یعنی برای اینکه تورم شبکه زیاد نشود، تعداد توکن‌های عرضه شده به بازار را محدود کرده و تنها ۲۰ میلیارد توکن FUD وارد بازار ارزهای دیحیتال خواهد شد. این توکن در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است

خرید آواگوچی فاد

ارز دیجیتال آواگوچی فاد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آواگوچی فاد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آواگوچی فاد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آواگوچی فاد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آواگوچی فاد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آواگوچی فاد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آواگوچی فاد

فروش آواگوچی فاد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آواگوچی فاد، مقدار آواگوچی فاد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آواگوچی فاد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آواگوچی فاد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آواگوچی فاد

خرید و فروش آواگوچی فاد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آواگوچی فاد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آواگوچی فاد به تتر، نیاز نیست که ابتدا آواگوچی فاد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آواگوچی فاد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آواگوچی فاد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آواگوچی فاد

برای ذخیره آواگوچی فاد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آواگوچی فاد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آواگوچی فاد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آواگوچی فاد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آواگوچی فاد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آواگوچی فاد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آواگوچی فاد

قیمت آواگوچی فاد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آواگوچی فاد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آواگوچی فاد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آواگوچی فاد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آواگوچی فاد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آواگوچی فاد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آواگوچی فاد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه آواگوچی فاد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آواگوچی فاد دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023