0.23319 تتر -0.740٪
 • خرید:
  7,812 تومان
 • فروش:
  7,696 تومان
 • حجم بازار:
  23,782,679,220,500 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.23319 تتر
 • بالاترین :
  0.233197 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.233197 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.23319 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,500 تومان
کپی شد.

 چیلیز چیست؟ آموزش خرید و فروش چیلیز

درباره چیلیز چیلیز چیست؟

چیلیز با نماد CHZ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. چیلیز یک رمز ارز فعال در حوزه ورزشی است که تا کنون به چند تیم ورزشی همکاری داشته است. چیلیز به توکنیزه کردن اطلاعات نظیر طرفداران تیم های ورزشی میپردازد. از دست مسائلی که چیلیز به عنوان چالش با آن مواجه بوده و آن را برطرف کرده است مساله مقیاس پذیری است.برای خرید و فروش چیلیز کلیک کنید

تاریخچه قیمت چیلیز

نمودار لحظه ای

خرید و فروش چیلیز در بیت برگ

مراحل خرید و فروش چیلیز در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش چیلیز

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه چیلیز یا ریال

در فرایند خرید و فروش چیلیز چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Chiliz در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید چیلیز

خرید چیلیز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول چیلیز

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت چیلیز


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول چیلیز خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول چیلیز به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید چیلیز احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Chiliz در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش چیلیز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال چیلیز و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش چیلیز در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار چیلیز مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس چیلیز بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس چیلیز بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Chiliz در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش چیلیز مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش چیلیز به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره چیلیز

چیلیز چیست؟

چیلیز با نماد CHZ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری چیلیز کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CHZ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

چگونه قیمت چیلیز تعیین می شود؟

قیمت چیلیز همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت CHZ است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.