1 تتر -7.749٪
 • خرید:
  31,800 تومان
 • فروش:
  31,300 تومان
 • حجم بازار:
  159,328,777,888 تومان
 • آخرین قیمت:
  1 تتر
 • بالاترین :
  1.100000 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.971000 تتر
 • آخرین قیمت:
  1 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 شنتو چیست؟ آموزش خرید و فروش شنتو

درباره شنتو شنتو چیست؟

سرتیک با نماد CTK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. CertiK Chain ، اولین بلاک چین اثبات شده سهام ، برای اجرای قابل اعتماد برنامه های مهم ماموریت ، از جمله DeFi ، NFT ها و وسایل نقلیه خودمختار.برای خرید و فروش شنتو کلیک کنید

تاریخچه قیمت شنتو

نمودار لحظه ای

خرید و فروش شنتو در بیت برگ

مراحل خرید و فروش شنتو در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش شنتو

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه شنتو یا ریال

در فرایند خرید و فروش شنتو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Shentu در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید شنتو

خرید شنتو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول شنتو

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت شنتو


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول شنتو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول شنتو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید شنتو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Shentu در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش شنتو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال شنتو و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش شنتو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار شنتو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس شنتو بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس شنتو بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Shentu در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش شنتو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش شنتو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره شنتو

از کجا CTK بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CTK بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.