0.01475 تتر 2.147٪
 • خرید:
  459 تومان
 • فروش:
  451 تومان
 • حجم بازار:
  234,646,491,887 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.01475 تتر
 • بالاترین :
  0.017500 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.014270 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.01475 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,100 تومان
کپی شد.

 بیت شرز چیست؟ آموزش خرید و فروش بیت شرز

درباره بیت شرز بیت شرز چیست؟

بیت شرز با نماد BTS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. بیت‌شرز نخستین بار در یک سپیدنامه با عنوان "یک تبادل دارایی دیجیتال پلی مورفیک همتا به همتا" توسط دانیل لریمر ، چارلز هوسکینسون و استن لریمر معرفی شد. این یک برند نرم افزار منبع باز مبتنی بر فناوری به عنوان بلاکچین است همانگونه که توسط بیت کوین استفاده می شود.برای خرید و فروش بیت شرز کلیک کنید

تاریخچه قیمت بیت شرز

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بیت شرز در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بیت شرز در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بیت شرز

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بیت شرز یا ریال

در فرایند خرید و فروش بیت شرز چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Bitshares در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بیت شرز

خرید بیت شرز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بیت شرز

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بیت شرز


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بیت شرز خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بیت شرز به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بیت شرز احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Bitshares در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بیت شرز در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بیت شرز و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بیت شرز در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بیت شرز مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بیت شرز بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بیت شرز بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Bitshares در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بیت شرز مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بیت شرز به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بیت شرز

بیت شرز چیست؟

بیت شرز با نماد BTS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری BTS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BTS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا BTS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BTS بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.