0.09039 تتر -7.311٪
 • خرید:
  3,353 تومان
 • فروش:
  3,308 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.09039 تتر
 • بالاترین :
  0.090390 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.090390 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.09039 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 بتا فایننس چیست؟ آموزش خرید و فروش بتا فایننس

درباره بتا فایننس بتا فایننس چیست؟

Beta Finance یک بازار مالی بی‌نیاز به مجوز در اتریوم برای استقراض، وام دادن و کوتاه کردن دارایی‌های رمزنگاری شده است. این موضوع به کاربران اجازه می‌دهد تا به یک بازار مالی مقیاس‌پذیر دسترسی داشته باشند که در آن توکن‌ها می توانند بدون نیاز به مجوز و خودکار فهرست شوند. Beta Finance قصد دارد پس از راه اندازی شبکه سازگار با اتریوم خود، راه حل های لایه یک و دو اضافی را راه اندازی کند.برای خرید و فروش بتا فایننس کلیک کنید

تاریخچه قیمت بتا فایننس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بتا فایننس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بتا فایننس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بتا فایننس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بتا فایننس یا ریال

در فرایند خرید و فروش بتا فایننس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Beta Finance در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بتا فایننس

خرید بتا فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بتا فایننس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بتا فایننس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بتا فایننس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بتا فایننس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بتا فایننس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Beta Finance در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بتا فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بتا فایننس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بتا فایننس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بتا فایننس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بتا فایننس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بتا فایننس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Beta Finance در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بتا فایننس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بتا فایننس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بتا فایننس

کاربرد توکن BETA چیست؟

مشوق های سهام‌گذاری: دارندگان توکن BETA می‌توانند توکن های خود را روی این پروتکل سپرده گذاری کنند تا این سپرده‌ها در زمان ریزش بازار به عنوان پشتیبان عمل کنند. دارندگان BETA که توکن های خود را به اشتراک می گذارند، بخشی از درآمد حاصل از پروتکل را دریافت خواهند کرد. استخر نقدینگی: ارائه‌دهندگان نقدینگی می‌توانند دارایی‌های خود را در استخرهای وام‌دهی به اشتراک بگذارند تا امکان استقراض و وام‌دهی را فراهم کنند. حاکمیت: دارندگان توکن BETA می‌توانند در فرآیند مدیریت پلتفرم شرکت کرده و رای دهند. از طریق حاکمیت، کاربران می‌توانند بر ویژگی‌های محصول و پارامترهای کلیدی Beta Finance تأثیر بگذارند و آن‌ها را تغییر دهند. این دارندگان توکن BETA را قادر می سازد تا بر مسیر توسعه پروتکل تأثیر بگذارند.

بهترین کیف پول برای نگهداری BETA کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا بتا فایننس (BETA) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، بتا فایننس (BETA) بخرید.

زمان دریافت بتا فایننس (BETA) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال بتا فایننس (BETA) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، بتا فایننس (BETA) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز بتا فایننس (BETA) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت بتا فایننس (BETA) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت بتا فایننس (BETA) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت بتا فایننس (BETA) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.