3.919 تتر -1.533٪
 • خرید:
  145,395 تومان
 • فروش:
  143,435 تومان
 • حجم بازار:
  0 تومان
 • آخرین قیمت:
  3.919 تتر
 • بالاترین :
  3.919000 تتر
 • پایین‌ترین :
  3.919000 تتر
 • آخرین قیمت:
  3.919 تتر
 • محاسبه با تتر:
  37,100 تومان
کپی شد.

 بارن بریج چیست؟ آموزش خرید و فروش بارن بریج

درباره بارن بریج بارن بریج چیست؟

بارن برج با نماد BOND  ، که در سال 2019 تأسیس شد ، یک پروتکل برای رمزگذاری خطرات است که در سپتامبر 2020 راه اندازی شد. BarnBridge نوعی الگو مالی غیر متمرکز (DeFi) برای ایجاد توکن های تجاری است که مصرف کننده را در معرض نوسانات بازار قرار می دهد. از مارس 2021 ، این پلت فرم هنوز در مراحل اولیه راه اندازی است.برای خرید و فروش بارن بریج کلیک کنید

تاریخچه قیمت بارن بریج

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بارن بریج در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بارن بریج در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بارن بریج

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه بارن بریج یا ریال

در فرایند خرید و فروش بارن بریج چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش BarnBridge در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بارن بریج

خرید بارن بریج در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بارن بریج

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت بارن بریج


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بارن بریج خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بارن بریج به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید بارن بریج احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید BarnBridge در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش بارن بریج در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال بارن بریج و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بارن بریج در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بارن بریج مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس بارن بریج بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس بارن بریج بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش BarnBridge در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش بارن بریج مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بارن بریج به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره بارن بریج

بهترین کیف پول برای نگهداری BOND کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز BOND را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا BOND بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BOND بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.