1.141 تتر -9.300٪
 • خرید:
  37,767 تومان
 • فروش:
  37,197 تومان
 • حجم بازار:
  667,003,528,400 تومان
 • آخرین قیمت:
  1.141 تتر
 • بالاترین :
  1.141000 تتر
 • پایین‌ترین :
  1.141000 تتر
 • آخرین قیمت:
  1.141 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,100 تومان
کپی شد.

 باند پروتکل چیست؟ آموزش خرید و فروش باند پروتکل

درباره باند پروتکل باند پروتکل چیست؟

باند پروتکل با نماد BAND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. BAND یک پردازش‌گر داده غیر متمرکز  که با استفاده از داده هایی که به صورت زنجیره ای قابل جستجو برای استفاده در دسترس باشد و با استفاده از اثبات سهام برای اطمینان از یکپارچگی داده ها  گزارش ارائه می دهد.برای خرید و فروش باند پروتکل کلیک کنید

تاریخچه قیمت باند پروتکل

نمودار لحظه ای

خرید و فروش باند پروتکل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش باند پروتکل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش باند پروتکل

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه باند پروتکل یا ریال

در فرایند خرید و فروش باند پروتکل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Band Protocol در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید باند پروتکل

خرید باند پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول باند پروتکل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت باند پروتکل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول باند پروتکل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول باند پروتکل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید باند پروتکل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Band Protocol در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش باند پروتکل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال باند پروتکل و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش باند پروتکل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار باند پروتکل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس باند پروتکل بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس باند پروتکل بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Band Protocol در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش باند پروتکل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش باند پروتکل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره باند پروتکل

باند پروتکلBAND چیست؟

باند پروتکل با نماد BAND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری BAND کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BAND را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.