4.73 تتر -5.21٪
 • خرید:
  150,414 تومان
 • فروش:
  148,049 تومان
 • حجم بازار:
  22,027,267,029 تومان
 • آخرین قیمت:
  4.73 تتر
 • بالاترین :
  5.020000 تتر
 • پایین‌ترین :
  4.680000 تتر
 • آخرین قیمت:
  4.73 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 اتلیتیکو مادرید فن توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن

درباره اتلیتیکو مادرید فن توکن اتلیتیکو مادرید فن توکن چیست؟

اتلیتیکو مادرید فن توکن با نماد ATM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP20 بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain قرار دارد. توکن ها به طور کلی دارایی هایی هستند که می توانند اثبات مالکیت یا حتی عضویت باشند. از آنجا که از توکن ها در حال حاضر برای اهداف گسترده ای استفاده می شود ، بسیاری از بلاکچین های تخصصی با هدف بومی برای پشتیبانی از توکن ها ساخته شده اند که رایج ترین آنها در حال حاضر Ethereum و رمزهای استاندارد ERC آنها است. Socios.com برنامه ای برای علاقه مندان به فوتبال است که در آن کاربران با دستیابی به علائم هواداری مخصوص باشگاه ها ، حق رأی می دهند تا در باشگاه های مورد حمایت خود تأثیر بگذارند.برای خرید و فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه اتلیتیکو مادرید فن توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Atlético de Madrid Fan Token در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن

خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اتلیتیکو مادرید فن توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت اتلیتیکو مادرید فن توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اتلیتیکو مادرید فن توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Atlético de Madrid Fan Token در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال اتلیتیکو مادرید فن توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اتلیتیکو مادرید فن توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس اتلیتیکو مادرید فن توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس اتلیتیکو مادرید فن توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Atlético de Madrid Fan Token در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره اتلیتیکو مادرید فن توکن

بهترین کیف پول برای نگهداری ATM کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ATM را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ATM بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ATM بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.