3.931 تتر -5.3٪
 • خرید:
  125,006 تومان
 • فروش:
  123,040 تومان
 • حجم بازار:
  81,079,012,731 تومان
 • آخرین قیمت:
  3.931 تتر
 • بالاترین :
  4.151000 تتر
 • پایین‌ترین :
  3.820000 تتر
 • آخرین قیمت:
  3.931 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آ.اس رم فن توکن چیست؟ آموزش خرید و فروش آ.اس رم فن توکن

درباره آ.اس رم فن توکن آ.اس رم فن توکن چیست؟

آ.اس رم فن توکن با نماد ASR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP20 بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain قرار دارد. توکن ها به طور کلی دارایی هایی هستند که می توانند اثبات مالکیت یا حتی عضویت باشند. از آنجا که از توکن ها در حال حاضر برای اهداف گسترده ای استفاده می شود ، بسیاری از بلاکچین های تخصصی با هدف بومی برای پشتیبانی از توکن ها ساخته شده اند که رایج ترین آنها در حال حاضر Ethereum و رمزهای استاندارد ERC آنها است. Socios.com برنامه ای برای علاقه مندان به فوتبال است که در آن کاربران با دستیابی به علائم هواداری مخصوص باشگاه ها ، حق رأی می دهند تا در باشگاه های مورد حمایت خود تأثیر بگذارند.برای خرید و فروش آ.اس رم فن توکن کلیک کنید

تاریخچه قیمت آ.اس رم فن توکن

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آ.اس رم فن توکن در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آ.اس رم فن توکن در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آ.اس رم فن توکن

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آ.اس رم فن توکن یا ریال

در فرایند خرید و فروش آ.اس رم فن توکن چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش AS Roma Fan Token در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آ.اس رم فن توکن

خرید آ.اس رم فن توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آ.اس رم فن توکن

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آ.اس رم فن توکن


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آ.اس رم فن توکن خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آ.اس رم فن توکن به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آ.اس رم فن توکن احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید AS Roma Fan Token در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آ.اس رم فن توکن در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آ.اس رم فن توکن و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آ.اس رم فن توکن در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آ.اس رم فن توکن مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آ.اس رم فن توکن بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آ.اس رم فن توکن بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش AS Roma Fan Token در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آ.اس رم فن توکن مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آ.اس رم فن توکن به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آ.اس رم فن توکن

بهترین کیف پول برای نگهداری ASR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ASR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ASR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ASR بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.