0.0423 تتر -6.643٪
 • خرید:
  1,345 تومان
 • فروش:
  1,324 تومان
 • حجم بازار:
  131,295,497,816 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.0423 تتر
 • بالاترین :
  0.047810 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.041090 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.0423 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آرپا‌چین چیست؟ آموزش خرید و فروش آرپا‌چین

درباره آرپا‌چین آرپا‌چین چیست؟

آرپاچین با نماد ARPA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. آرپا اولین شبکه محاسبات حفظ حریم خصوصی در جهان است. آرپا قراردادهای هوشمند خصوصی را در زمینه بلاک‌چین‌هایی که به عنوان یک لایه عمل می کنند ، امکان پذیر می کند. آرپا متعهد شده است راه حل های انتقال امن ، به اشتراک گذاری و تجزیه و تحلیل مشترک مبتنی بر عملیات رمزنگاری و بلاکچین را برای مشاغل و افراد را فراهم کند.برای خرید و فروش آرپا‌چین کلیک کنید

تاریخچه قیمت آرپا‌چین

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آرپا‌چین در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آرپا‌چین در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آرپا‌چین

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آرپا‌چین یا ریال

در فرایند خرید و فروش آرپا‌چین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش ARPA Chain در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آرپا‌چین

خرید آرپا‌چین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آرپا‌چین

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آرپا‌چین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آرپا‌چین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آرپا‌چین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آرپا‌چین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید ARPA Chain در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آرپا‌چین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آرپا‌چین و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آرپا‌چین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آرپا‌چین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آرپا‌چین بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آرپا‌چین بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش ARPA Chain در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آرپا‌چین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آرپا‌چین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آرپا‌چین

آرپاچین چیست؟

آرپاچین با نماد ARPA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری ARPA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ARPA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ARPA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ARPA بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.