2.129 تتر 1.092٪
 • خرید:
  67,702 تومان
 • فروش:
  66,638 تومان
 • حجم بازار:
  269,907,756,181 تومان
 • آخرین قیمت:
  2.129 تتر
 • بالاترین :
  2.400000 تتر
 • پایین‌ترین :
  2.031000 تتر
 • آخرین قیمت:
  2.129 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آراگون چیست؟ آموزش خرید و فروش آراگون

درباره آراگون آراگون چیست؟

آراگون با نماد ANT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. آراگون (ANT) یک پلتفرم غیرمتمرکز است که در شبکه Ethereum ساخته شده است و روشی ماژولار برای ایجاد و مدیریت dApps ، پروتکل های رمزنگاری شده و سازمان های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) را ارائه می دهد. رمز ANT ERC-20 دارندگان آن را قادر خواهد ساخت تا شبکه آراگون را اداره کنند.



برای خرید و فروش آراگون کلیک کنید

تاریخچه قیمت آراگون

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آراگون در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آراگون در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آراگون

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آراگون یا ریال

در فرایند خرید و فروش آراگون چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Aragon در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آراگون

خرید آراگون در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آراگون

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آراگون


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آراگون خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آراگون به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آراگون احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Aragon در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آراگون در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آراگون و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آراگون در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آراگون مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آراگون بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آراگون بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Aragon در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آراگون مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آراگون به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آراگون

بهترین کیف پول برای نگهداری ANT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ANT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ANT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ANT بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.