0.02989 تتر -10.040٪
 • خرید:
  987 تومان
 • فروش:
  972 تومان
 • حجم بازار:
  2,914,303,590,000 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.02989 تتر
 • بالاترین :
  0.029896 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.029896 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.02989 تتر
 • محاسبه با تتر:
  33,000 تومان
کپی شد.

 آنکر نتورک چیست؟ آموزش خرید و فروش آنکر نتورک

درباره آنکر نتورک آنکر نتورک چیست؟

آنکر نتورک با نماد ANKR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. آنکر یک سیستم عامل محاسباتی توزیع شده است که هدف آن استفاده از منابع محاسباتی بلااستفاده در مراکز داده و دستگاه های کم استفاده است.برای خرید و فروش آنکر نتورک کلیک کنید

تاریخچه قیمت آنکر نتورک

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آنکر نتورک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آنکر نتورک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آنکر نتورک

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آنکر نتورک یا ریال

در فرایند خرید و فروش آنکر نتورک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Ankr Network در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آنکر نتورک

خرید آنکر نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آنکر نتورک

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آنکر نتورک


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آنکر نتورک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آنکر نتورک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آنکر نتورک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Ankr Network در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آنکر نتورک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آنکر نتورک و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آنکر نتورک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آنکر نتورک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آنکر نتورک بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آنکر نتورک بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Ankr Network در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آنکر نتورک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آنکر نتورک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آنکر نتورک

آنکر نتورک چیست؟

آنکر نتورک با نماد ANKR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری ANKR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ANKR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ANKR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ANKR بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.