0.27189 تتر -2.789٪
 • خرید:
  8,646 تومان
 • فروش:
  8,510 تومان
 • حجم بازار:
  14,290,439,319 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.27189 تتر
 • بالاترین :
  0.282500 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.269400 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.27189 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 الپاکا فایننس چیست؟ آموزش خرید و فروش الپاکا فایننس

درباره الپاکا فایننس الپاکا فایننس چیست؟

آلفاسا فایننس با نماد ALPACA بزرگترین پروتکل وام دهی است که اجازه  بهره وری ازyield farming  اهرمی در Binance Smart Chain را می دهد. این به وام دهندگان کمک می کند تا بازدهی مطمئن و پایداری داشته باشند و به وام گیرندگان وام های بدون وثیقه برای yield farming  با بهره وری بالا ارائه می دهد و اصل farmingآنها را افزایش می دهد و سود حاصله را افزایش می دهد. برای خرید و فروش الپاکا فایننس کلیک کنید

تاریخچه قیمت الپاکا فایننس

نمودار لحظه ای

خرید و فروش الپاکا فایننس در بیت برگ

مراحل خرید و فروش الپاکا فایننس در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش الپاکا فایننس

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه الپاکا فایننس یا ریال

در فرایند خرید و فروش الپاکا فایننس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Alpaca Finance در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید الپاکا فایننس

خرید الپاکا فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول الپاکا فایننس

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت الپاکا فایننس


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول الپاکا فایننس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول الپاکا فایننس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید الپاکا فایننس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Alpaca Finance در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش الپاکا فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال الپاکا فایننس و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش الپاکا فایننس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار الپاکا فایننس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس الپاکا فایننس بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس الپاکا فایننس بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Alpaca Finance در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش الپاکا فایننس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش الپاکا فایننس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره الپاکا فایننس

بهترین کیف پول برای نگهداری ALPACA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ALPACA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ALPACA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ALPACA بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.