0.04146 تتر -2.904٪
 • خرید:
  1,318 تومان
 • فروش:
  1,298 تومان
 • حجم بازار:
  25,938,329,933 تومان
 • آخرین قیمت:
  0.04146 تتر
 • بالاترین :
  0.043930 تتر
 • پایین‌ترین :
  0.040340 تتر
 • آخرین قیمت:
  0.04146 تتر
 • محاسبه با تتر:
  31,800 تومان
کپی شد.

 آئون چیست؟ آموزش خرید و فروش آئون

درباره آئون آئون چیست؟

آئون با نماد AION یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Aion یک شبکه چند لایه blockchain است که برای قابلیت همکاری در بین blockchain ها طراحی شده است. نشانه های AION برای ایجاد بلاک چین های جدید ، کسب درآمد از پل های بین زنجیره ای و تأمین امنیت شبکه به کار می روند.برای خرید و فروش آئون کلیک کنید

تاریخچه قیمت آئون

نمودار لحظه ای

خرید و فروش آئون در بیت برگ

مراحل خرید و فروش آئون در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آئون

۳. احراز هویت

۴. ارسال و تسویه آئون یا ریال

در فرایند خرید و فروش آئون چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش AION در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آئون

خرید آئون در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آئون

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی (کیف پول ریالی یا درگاه بانکی)

گام پنجم، احراز هویت و دریافت آئون


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آئون خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آئون به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. پس از خرید آئون احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید AION در بیت برگ بیش از 300 ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

فروش آئون در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، انتخاب روش دریافت ریال(کیف پول ریالی یا شبای بانکی)

گام سوم، انتقال آئون و تایید در شبکه بلاکچین

گام چهارم، تکمیل احراز هویت

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آئون در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آئون مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم از بین گزینه های موجود روش تسویه ریال را انتخاب کنید. تسویه به کیف پول ریالی به صورت آنی انجام می‌شود و در صورت نیاز به تسویه شماره شبای بانکی می‌توانید در همین مرحله شماره شبای خود را ثبت کنید. گام سوم آدرس آئون بیت برگ را مشاهده می‌کنید بیت کوین های خود را جهت فروش به آدرس آئون بیت برگ انتقال دهید و منتظر بمانید تا در شبکه به تایید برسد همین!. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش AION در بیت برگ نیز همانند خرید نیاز به احراز هویت دارد و می‌توانید به راحتی به فروش آئون مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آئون به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

سوالات متداول درباره آئون

آئون چیست؟

آئون با نماد AION یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری AION کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز AION را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا AION بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، AION بخرید.

برای عضویت کلیک کنید

بمن اطلاع بده!

با کلیک بر روی “Allow” از دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع مطلع شوید.